בדיקת קרינה במקומות עבודה

חברת בדיקת קרינה לייף סייבר  מתמחה בגילוי ובדיקות קרינה במקומות עבודה על מנת לאתר גורמי סיכון וחשיפה. יש אחריות למעסיק לדאוג לשלומו ולבריאותו של העובד ולכן חשוב לבצע בדיקות ומדידות קרינה באזורי תעשייה, בבנייני משרדים ובכל מקום עבודה אחר. לעיתים, העובד והמעסיק אינם מודעים לקרינה אליה הם נחשפים ובאמצעות בדיקות הקרינה המקצועיות והמתקדמות של החברה ניתן לקבל ייעוץ לגבי פתרונות מיגון אפשריים וכללי התנהגות באזורים בהם יש אנטנות סלולריות, קרינה גבוהה מרשת החשמל, פליטת גז ראדון ופליטת קרינה אלקטרומגנטית ממכשירים חשמליים ומציוד מתקדם בעסק.

חשיבות בדיקת קרינה במקום העבודה בדיקת קרינה במקום העבודה מוזמנת לרוב על ידי המעסיק ומאפשרת לו לדאוג לשלום ולבריאותם עובדיו, להתקין פתרונות מיגון, לרענן כללי עבודה, כמו גם להימנע מתביעות עובדים הנחשפים לקרינה גבוהה ומסוכנת. העובדים נמצאים במקום העבודה שעות מרובות ותיתכן חשיפה גבוהה לקרינה שאינה ידועה לעובד ולמעסיק. במקומות עבודה רבים עלולים להיחשף לקרינה גבוהה מחדר שנאים, מארון חשמל מרכזי, ממכונות חשמליות הפולטות קרינה אלקטרומגנטית, מקווי מתח גבוה ושנאים המותקנים על עמודי החשמל, מאנטנות סלולריות ומשדרים וכדומה. לרוב, במשרדים ובמפעלים יש צריכת חשמל גבוהה ולכן העובד עלול להיחשף לקרינה גבוהה הנפלטת מחדר חשמל בעל הספק גבוה, מחדר שנאים מרכזי בבניין או במפעל ומארון חשמל גדול. רמות הקרינה האלקטרומגנטית בעסקים רבים גבוהה יותר בהשוואה לרמת הקרינה בבית ובאזורי מגורים ולכן יש חשיבות רבה לבדיקות קרינה על ידי חברת “לייף סייבר”.
מקורות קרינה אלקטרומגנטית נפוצים במקומות עבודה

קרינה מרשת החשמל- שנאים, מתח גבוה, ארון חשמל, כבלי חשמל וכו’
ציוד ומכשור חשמלי הפולט שדות אלקטרומגנטיים- מגברים, מערכות אל פסק, שרתים, צגי מחשב וכו’
קרינה סלולרית מאתרי שידור ואנטנות
קרינה ממשדרי נתונים ותקשורת
קרינה ממנועי מזגנים בעבודה

בדיקת קרינה במקום העבודה ע”י בודק קרינה מוסמך
תקנות הבטיחות בעבודה מגדירות במדויק את נושא בריאות העוסקים בקרינה מייננת ותקנות הנוגעות לחשיפת עובדים במקום העבודה לקרינה אלקטרומגנטית ולגז ראדון. החוק קובע את אחריותו של המעסיק לבצע בדיקות פעמיים בשנה ולספק אמצעי בטיחות נאותים, במיוחד במקומות עבודה בהם מעבדים חומרים רדיואקטיביים ובמקומות עבודה בהם מפעילים מכשירים הפולטים קרינה מייננת. כמו כן, ישנם עסקים הממוקמים במרתפים ובחדרים תת קרקעיים או באזורים הידועים בפליטת גז ראדון וחשוב להזמין בודק קרינה מוסמך על ידי המשרד להגנת הסביבה על מנת להגן על העובדים. חברת “לייף סייבר” מציעה בדיקות קרינה ע”י צוות מוכשר ובעל הסמכות מהמשרד להגנת הסביבה וברשות החברה מכשירי מדידה מקצועיים ומתקדמים בעלי היתר המשרד להגנת הסביבה.

להזמנות ולמידע נוסף צרו עמנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה ולייעץ עבורכם בנושא החשוב של בדיקות קרינה במקום העבודה. צרו קשר עוד היום 03-644-4486

migun-radiation
בדיקת קרינה מארונות חשמל
בדיקת קרינה של ארון חשמל
בדיקת קרינה מעמודי חשמל שמים
radiation-test7
בדיקת קרינה מרשת החשמל לייף סייבר
בדיקת קרינה אנטנה סלולרית