בדיקת קרינה מקווי מתח

בדיקת קרינה מקווי מתח חשמליים

חברת "לייף סייבר" מתמחה בבדיקת קרינה הנפלטת מקווי מתח וממקורות נוספים מרשת החשמל. הציבור הישראלי נחשף לקרינה ממגוון מקורות בעקבות ההתפתחות הטכנולוגית והשיפור ברמת החיים הגורם לשימוש הולך וגדל במכשירי חשמל, בטלפונים סלולריים ועוד. חברת החשמל מספקת מתח גבוה שיש להמירו למתח נמוך באמצעות שנאים אך בגלל צפיפות האוכלוסין ממוקמים עמודי קווי מתח גבוה בסמוך לאזורי המגורים. הציבור נחשף לקרינה האלקטרומגנטית, לעיתים ללא ידיעתו, ויש חשש כי בבתי המגורים הנמצאים בסמוך לקווי המתח הגבוה נחשפים הדיירים לקרינה גבוהה וחריגה.

סכנה בריאותית
מחקר בריטי שנערך בשנים האחרונות גילה כי מגורים בסמוך לקווי מתח גבוה מגבירים את הסיכון לחלות בלוקמיה. ממצאי מחקר נוסף מגלה כי בקרב ילדים החיים בסמוך לקווי מתח גבוה עולה הסיכון לחלות בסרטן הדם ב- 70%. בעקבות המלצות ה- FDA והמלצות של ארגוני בריאות מאירופה החליט גם המשרד להגנת הסביבה להתריע על הסכנה של קרינה חריגה מקווי מתח גבוה. בעקבות כך נקבע תקן של 4 מיליגאוס לחשיפה ממושכת לקרינה חשמלית. חשיפה ממושכת לקרינה מקווי מתח גבוה גורמת לחשיפה של הגוף לקרינה אלקטרומגנטית המועברת בגלים של שדות חשמליים ומגנטיים, וכדאי לדעת כי שדה מגנטי עובר את קירות, בעוד שדה חשמלי נעצר בקיר.
מחקרים נוספים מגלים כי הקרינה מסוכנת גם למבוגרים והיא עלולה לגרום לעלייה בשיעור ההפלות ולהתפתחות מחלות קשות כמו סרטן, מחלות ניוון שרירים ומחלות נוספות. חשוב לדעת כי מגורים במרחק נמוך מ- 50 מטר מקווי מתח גבוה ושנאים נחשב למרחק מסוכן ולכן חשוב להרחיק את קווי המתח הגבוה מאזורי מגורים אך ההשקעה הגבוהה הנדרשת כדי לעמוד בתקן קרינה מחמיר גורמת לחברת החשמל ולרשויות להימנע מטיפול בנושא חשוב זה. חשוב לדעת כי הערכת משרד הבריאות קובעת כי קרוב ל- 160,000 תושבים בישראל, ביניהם ילדים רבים, חשופים מדי יום לקרינה גבוהה וחריגה מקווי מתח גבוה.

בדיקת קרינה אובייקטיבית מקווי מתח גבוה
חברת "לייף סייבר" מציעה בדיקת קרינה מקצועית ואובייקטיבית על מנת לבדוק את רמת החשיפה של הלקוח לקרינה הנפלטת מקווי מתח גבוה הממוקמים בסמוך לביתו או בסמוך לעסק. הבדיקה מתבצעת ע"י מודד קרינה מקצועי ומנוסה בעל הכשרה מהמשרד להגנת הסביבה ובעזרת מכשור מדידה מתקדם וניתוח התוצאות בתוכנה ייעודית. במהלך הבדיקה ניתן לאתר מקורות קרינה חשמלית החורגים מהמלצות ולקבל ייעוץ מנציגי החברה, דוח מפורט המציג את הנתונים והמלצות כיצד לפעול ומהם פתרונות המיגון האפשריים. חשוב לבצע את הבדיקה ע"י חברה מנוסה ובעלת כל ההכשרות הנדרשות ולא מומלץ להסתמך על מכשירי מדידה פשוטים. חברת "לייף סייבר" פועלת בשקיפות מלאה ומציגה את נתוני הבדיקה במלואם ובאופן אובייקטיבי על מנת שהלקוח יוכל לפעול בהתאם ולהימנע מחשיפה גבוהה לקרינה המסוכנת.

הנכם מוזמנים לפנות לחברת "לייף סייבר" בכל שאלה ובקשה ונשמח לבצע עבורכם בדיקת קרינה מקווי מתח גבוה באזור המגורים על מנת שתוכלו להגן על בריאותכם.
לייעוץ מקצועי חינם והתאמת הפתרון המתאים לעסק שלכם,
צרו קשר עוד היום 03-644-4486