בדיקת קרינה בגני ילדים

בשנים האחרונות גברה המודעות בקרב הציבור הישראלי לסכנות הקרינה מרשת החשמל ומאנטנות סלולריות. על פי מחקרים שנערכו בשנים האחרונות מתגלה כי ילדים רגישים יותר לקרינה ממבוגרים ולכן יש להימנע ככל הניתן מחשיפה לקרינה המסוכנת. הנושא מקבל משנה תוקף לגבי רמת הקרינה אליה חשופים הילדים בגני הילדים ובבתי הספר. חברת “לייף סייבר” מציעה בדיקות קרינה בגני ילדים ובתי ספר באמצעות צוות מקצועי ומנוסה ובעזרת מכשור מתקדם ומשוכלל. הבדיקות של החברה אובייקטיביות ומשקפות את רמת החשיפה הקיימת בהשוואה למותר ובהשוואה למקומות אחרים בארץ. כך יכול הצוות החינוכי, העירייה, משרד החינוך או ההורים לגלות האם ילדיהם חשופים לרמת קרינה חריגה ולקבל ייעוץ והמלצות כיצד להגן עליהם.

סוגי הקרינה
לדים בגן ובבתי הספר ובמוסדות החינוך השונים הנוספים חשופים לקרינה ELF מרשת החשמל ולקרינת ELF מאנטנות סלולריות, ממשדרים, מראוטרים, טלפונים ניידים ועוד. חברת “לייף סייבר” מתמחה בבדיקות קרינה מרשת החשמל וקרינה מרשתות סלולריות וניתן לבצע בדיקות קרינה רגעיות או ניטור קרינה- בדיקה ממושכת למשך 24-48 שעות ביממה. חשוב לדעת כי בשנים האחרונות בעקבות המועדות של ההורים נערכות בדיקות עצמאיות בגני ילדים ובמוסדות החינוך השונים על מנת לבדוק האם הילדים נחשפים לקרינה חריגה. בעקבות המחקרים והתקנות החדשות יש להימנע מחשיפה ממושכת של ילדים לקרינה חשמלית ממושכת העולה על 4 מיליגאוס ו לרמת רמת קרינה של 2,000 מיליגאוס בחשיפה קצרה.

סכנות החשיפה לקרינה
מחקרים שנערכו בשנים האחרונות מראים כי חשיפה גבוהה בקרב ילדים עלולה לסכן את בריאותם. ישנם מחקרים המוכיחים כי בקרב ילדים שנחשפו לקרינה גבוהה יש יותר מקרי לוקמיה ומחלות קשות נוספות. ההורים מודאגים, בצדק, ומכיוון שעד היום אין רשות אחראית הבודקת באופן קבוע את רמות הקרינה החשמלית והסלולרית בגני הילדים ובבתי הספר. לכן, חשוב להזמין את חברת “לייף סייבר” העורכת בדיקות אובייקטיביות ובשקיפות מלאה באמצעות מודד בעל הסמכה מהמשרד להגנת הסביבה ובפיקוח אנשי מקצוע מובילים ובעלי ניסיון וידע עשיר בנושא קרינה. חשוב לבדוק מהי הקרינה אליה נחשפים הילדים, להתריע בפני הרשויות השונות ולהתקין אמצעי מיגון בהתאם לצורך. גם אם הותקן מכשיר לסינון קרינה יש לבצע בדיקות מקצועיות מכיוון שהמכשיר עלול להתקלקל או שחברות הסלולר התקינו אנטנות חדשות בסמוך למוסד החינוכי או שחברת החשמל או גורם אחר התקינו מתקני חשמל חדשים הפולטים קרינה החורגת מהמומלץ.

הורים מודאגים מקרינה
בשנים האחרונות אנו שומעים על הורים רבים הפועלים יחד ולעיתים נמנעים לשלוח את הילדים למוסד החינוכי בגלל קרינה חריגה. בין הסיפורים הבולטים- גן ילדים ברמת גן הממוקם בסמוך לקו מתח גבוה, שני גני ילדים בצפון תל אביב שהועברו למבנה חלופי הסמוך לשנאים של חברת החשמל, גן הפרדס בשכונת המשתלה בתל אביב ועוד.

הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם במהירות על מנת לייעץ, לענות על שאלות ולבצע בדיקות קרינה מקצועיות ובאובייקטיביות.
צרו קשר עוד היום 03-644-4486