בדיקות קרינה מארונות חשמל

קרינה מארונות חשמל ושנאים

בעידן המודרני אנו משתמשים במכשירי חשמל רבים הפועלים בהספקים גבוהים ופולטים קרינה אלקטרומגנטית. החשמל מווסת דרך ארונות חשמל הפולטים קרינה אלקטרומגנטית ובנוסף אנו מוקפים ונמצאים סמוך לכבלי חשמל ולשנאים. השנאים נמצאים על עמודי החשמל בסביבת המגורים, בחדרי שנאים בבנייני מגורים ובמבני מסחר ותעשייה ויש שנאים הקבורים מתחת לאדמה. השנאים משמשים להמרת מתח החשמל הגבוה המגיע מחברת חשמל למתח חשמלי המיועד לשימוש הביתי. חשוב לבדוק את רמת הקרינה הנפלטת מארונות החשמל והשנאים בעקבות הסיכון וההשפעות הבריאותיות הנגרמות כתוצאה מחשיפה רגעית או ממושכת לשדה המגנטי. בדיקה מקצועית על ידי חברת “לייף סייבר בדיקת קרינה” תאתר את מקור הקרינה ובמקרה בו מגלים חריגות מבצעים ניטור וממליצים על פתרונות מקצועיים ואיכותיים ללקוח.

בדיקת קרינה מחשמל
חברת “לייף סייבר בדיקת קרינה” מתמחה בביצוע בדיקת קרינה אלקטרומגנטית מארונות חשמל, שנאים, עמודי חשמל ומוצרי חשמל. הבדיקה נערכת באופן מקצועי על ידי צוות מנוסה ומוסמך. חשוב לערוך בדיקות קרינה במקומות עבודה, בבתים פרטיים, בדירות בבנייני מגורים משותפים, במוסדות ובמבני מסחר ותעשייה על מנת לשמור על הבריאות ולהימנע מנזקי חשיפה לקרינה האלקטרומגנטית. מחקרים בשנים האחרונות גילו כי חשיפה ממושכת למקורות החשמל ובהם ארונות חשמל ושנאים מגבירה את הסיכון לחלות בסרטן ולסבול מנזקים בריאותיים נוספים. לכן, יש להזמין את חברת “לייף סייבר בדיקת קרינה” וכך ניתן לגלות את מקורות הקרינה, חלקם חבויים או נמצאים קרוב מדי לדיירים, ולאור הבדיקה יוכל צוות החברה להמליץ על פתרונות מקצועיים ואיכותיים למיגון המקום.

סיכון בריאותי
המשרד להגנת הסביבה קבע בהסתמכו על ההמלצות של ארגון הבריאות העולמי כי סף החשיפה הבריאותי לשדה מגנטי הינו- 1000 MG בעוד סף החשיפה הבריאותי לשדה חשמלי הינו- 5,000 MG. כאמור, קרינה מארונות חשמל היא קרינת ELF והמשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות קבעו לגביה המלצה לחשיפה ממושכת מתחת ל- 2 MG (מיליגאוס) ל- 24 שעות. על פי מחקרים רבים שנערכו בשנים האחרונות נתגלה כי ילדים שנחשפו לאורך זמן לשדה מגנטי שמעל 3-4 MG, אחוז החולים בסרטן הדם (לוקמיה) היה גבוה פי שניים בהשוואה לילדים שלא היו חשופים לשדה מגנטי גבוה.

בדיקת קרינה ומדידות קרינה חשובות
חברת “לייף סייבר בדיקת קרינה” מציעה מגוון מדידות קרינה מרשת החשמל, מארונות חשמל ומדידת ומשנאים. ארונות החשמל נמצאים סמוך לדיירים והם מהווים מקור רב עוצמה לשדה מגנטי ולאור העובדה כי ארונות החשמל כיום הולכים וגדלים בגלל צריכת החשמל הגבוהה הרי יש למדוד את הקרינה ולספק מענה בטיחותי ויעיל כנגדה. בנוסף, שנאים רבים נמצאים באזורי המגורים ועלולים לפלוט עוצמות קרינה גבוהות ומסוכנות לבריאות הילדים והמבוגרים. מדידה מקצועית תמפה את עוצמת הקרינה ברצף ולאור ממצאי הבדיקה והניטור תוכל חברת “לייף סייבר בדיקת קרינה” להמליץ ולהתקין את פתרון המיגון הנכון והאיכותי ביותר.

לייעוץ מקצועי חינם והתאמת הפתרון המתאים לעסק שלכם,
צרו קשר עוד היום 03-644-4486

בדיקת קרינה מארונות חשמל
radiation-test7
לוגו בדיקת קרינה לייף סייבר
בדיקת קרינה מרשת החשמל לייף סייבר
בדיקת קרינה אלקטרומגנטית