בדיקת קרינה מרשת החשמל

קרינה מרשת החשמל -ELF

אנו חשופים במידה זו או אחרת למקורות קרינה מסוגים שונים, בין היתר למקורות קרינה מרשת החשמל. מקורות קרינה מרשת החשמל הם שדות אלקטרומגנטיים הנפלטים מקווי מתח חשמלי ומשנאים. קרינה אלקטרו מגנטית הנפלטת משנאים, ארונות חשמל וקווי מתח גבוה היא קרינת אנרגיה אשר נוצרת כתוצאה משינויים של מטען חשמלי. השינויים במטען החשמלי מייצרים שדה חשמלי ושדה מגנטי. השדות מתפשטים במרחב וכך נוצרת הקרינה המסוכנת לבריאות האדם. חברת לייף סייבר מתמחה במדידת קרינה מרשת החשמל- ELF באמצעות מכשירי מדידה מקצועיים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה.

מהי קרינה מרשת החשמל – ELF?
קרינה אלקטרו מגנטית נוצרת ברשת החשמל כתוצאה משינויים של מטען חשמלי, השינויים מייצרים שדה חשמלי ושדה מגנטי המתפשטים במרחב. קרינה אלקטרו מגנטית מאופיינת על ידי תדירות הקרינה הנמדדת ביחידה של מחזורים בשנייה (הרץ), אורך גל, עוצמת שדה הנמדדת ביחידות וולט למטר, והספק הנמדד ביחידות ואט למטר ריבועי. שדה מגנטי מתקיים סביב זרם חשמלי הנמצא בתנועה (עוצמתו F) ושדה חשמלי (עוצמתו B) הוא וקטור שכיוונו מייצג את הכוח החשמלי הפועל על מטען המצוי בנקודה במרחב.
בעקבות המלצות ארגון הבריאות הלאומי קבע המשרד להגנת הסביבה סף חשיפה לשדה מגנטי ולשדה חשמלי. המטרה הנה להפחית את חשיפת התושבים לקרינה מרשת החשמל ובשנת 2006 נחקק חוק הקרינה הבלתי מייננת שמטרתו להגן על אזרחי המדינה והסביבה מפני ההשפעות המזיקות של חשיפה לרשת החשמל- ELF.

מקורות קרינה מרשת החשמל
בחיים המודרניים אנו חשופים למגוון מקורות קרינה מרשת החשמל. הקרינה נוצרת מקווי מתח גבוה ומשנאים הנמצאים באזורי המגורים ובסמוך לבנייני מגורים, בתי ספר, גני ילדים, מבני ציבור, מרכזים מסחריים ומקומות עבודה. השנאים משמשים להמרת מתח החשמל המגיע מחברת חשמל למתח חשמלי שנועד לשימוש ביתי. בנוסף, יש שנאים המותקנים מתחת לאדמה ובמבנים רבים יש חדר שנאים. כמו כן, ארונות החשמל פולטים קרינה אלקטרו מגנטית, לעתים בעוצמה גבוהה.

סכנות הקרינה
מחקרים רבים נערכו בשנים האחרונות בנוגע להשלכות והשפעות הקרינה מרשת החשמל- ELF. תוצאות המחקרים מצביעות על אפשרות לעלייה במחלות קשות כמו סרטן והשפעות בלתי רצויות נוספות על בריאות הילדים והמבוגרים. מחקר בריטי מגלה כי חשיפה ממושכת לקרינה מרשת החשמל מגדילה את מספר ההפלות, מכפילה את הסיכוי בקרב ילדים ללקות בלוקמיה וגורמת לתחלואים נוספים.

בדיקת קרינה מרשת החשמל- ELF
חברת לייף סייבר מתמחה במדידת קרינה מרשת החשמל- ELF ומבצעת את הבדיקות הבאות באמצעות מכשירי מדידה מקצועיים ומכויילים המאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה ולחברה היתר והסמכה לבצע בדיקות קרינה מרשת החשמל :

מדידת קרינה מרשת החשמל הנפלטת דרך ארונות חשמל
מדידת קרינה מרשת החשמל- ELF הנפלטת משנאים ומקווי מתח
מדידת קרינה מרשת החשמל הנפלטת מחימום ריצפתי

הנכם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה, בעיה ובקשה ונשמח לשלוח צוות מקצועי למדידת קרינה מרשת החשמל בבית, בעבודה ובאזור המגורים.

לייעוץ מקצועי חינם והתאמת הפתרון המתאים לעסק שלכם,
צרו קשר עוד היום 03-644-4486.