יעוץ בתהליך רכישת נכס

רכישת נכס כרוכה בלבטים רבים, בחששות כבדים ובמציאת פתרונות מימון. אין להקל ראש בבדיקות מקצועיות לפני רכישת נכס חדש או יד שנייה ובין הבדיקות החשובות שיש לבצע ניתן למצוא בדיקות בדק בית בהן בודקים את הנכס לעומק ומבצעים בדיקות שונות ומגוונות כמו בדיקת המסמכים המשפטיים, בדיקת הנכס הפיסי בהשוואה לתוכנית האדריכלית ובדיקות קרינה ורעש. חברת לייף סייבר המתמחה בבדיקות קרינה אלקטרומגנטית ובבדיקות רעש וזיהום אוויר מספקת עבורכם מענה מקצועי המאפשר לכם לקבל החלטה נכונה לפני רכישת הנכס.

בדיקת קרינה בבתים פרטיים, בדירות ובמשרדים
חברת לייף סייבר מציעה מגוון בדיקות חשובות וייעוץ מקצועי לפני רכישת נכס פרטי כמו דירה חדשה או יד שנייה, רכישת מגרש לבנייה ולפני קניית בית פרטי, חדש או ישן. בדיקת קרינה אלקטרומגנטית מארונות חשמל וממקורות מתח גבוה יכולה למנוע מכם קניית נכס בעייתי בו אתם עלולים לסכן את בריאותכם ואת בריאות ילדכם. במהלך הבדיקה מאתר הצוות המקצועי של חברת לייף סייבר את מקורות הקרינה מרשת החשמל וניתן לבצע בדיקות קרינה מאנטנות סלולריות, לבדוק את איכות האוויר בבית ובאזור המגורים ומומלץ להוסיף לסל הבדיקות גם בדיקת רעש ובדיקת גז ראדון.

מזעור החשיפה לקרינה
חברת לייף סייבר המתמחה בבדיקות קרינה ובתחומים נוספים מציעה שירותי ייעוץ בתהליך רכישת נכס. החברה מציעה בדיקות מקצועיות על ידי צוות מוסמך ומנוסה ובאמצעות מכשירי מדידה מתקדמים. בין הבדיקות המומלצות לפני רכישת נכס-
• בדיקת קרינה מרשת החשמל (ארונות חשמל, שנאים, קווי מתח גבוה וכד')
• בדיקת קרינה מאנטנות סלולריות באזור המגורים
• בדיקת גז ראדון
• בדיקת רעש, בדיקה חשובה לפני רכישת דירות בבנייני מגורים
• בדיקת זיהום אוויר
חוות דעת מקצועי ואובייקטיבית
חברת לייף סייבר מציעה בדיקות וייעוץ לפני רכישת נכס למגורים או להשקעה. הבדיקות מלוות בהסברים מפורטים על ידי צוות החברה ובסיום הבדיקות הנדרשות מקבל הלקוח חוות דעת מקצועית ואובייקטיבית עם המלצות ופתרונות אפשריים. בהתאם לממצאי הבדיקה יכול הלקוח לקבל החלטה צרכנית אחראית ונבונה בנושא רכישת הנכס, בהתאם לשיקול דעתו.