יעוץ הנדסי לקרינה

יעוץ הנדסי לקרינה

המודעות לנזקי החשיפה לקרינה הולכת וגוברת ובשנים האחרונות אנו עדים לשינוי מבורך שחל בענף הבנייה והתשתיות. קבלנים, יזמים ואנשים פרטיים מעוניינים להקים מבנים חדשים או לשפץ מבנים קיימים תוך דאגה כנה לכך שהציבור והדיירים לא יהיו חשופים לקרינה גבוהה- קרינה מרשת ומתקני החשמל וקרינה סלולארית. בנוסף, גל הבנייה הירוקה שולט כיום וחשוב כי יזמי וקבלני הבנייה יקבלו ייעוץ מקצועי מחברת לייף-סייבר. ייעוץ הנדסי מקצועי לקרינה טרם תחילת הפרויקט חיוני על מנת לעמוד בדרישות ובהמלצות של המדרש להגנת הסביבה ומאפשר לקבלן, ליזם או ללקוח הפרטי לשמור על בריאות הדיירים במבנה שיוקם. חשוב לדעת כי ייעוץ מקצועי הניתן על ידי החברה חוסך עלויות וימנע הוצאות גבוהות הדרושות למציאת פתרונות בעקבות תכנון לקוי וללא ייעוץ.

תאימות קרינה אלקטרומגנטית

תאימות קרינה אלקטרומגנטית

סקר תאימות קרינה אלקטרומגנטית הינו תהליך של סקר בו נבדקים כל המרכיבים של המערכת אשר יכולה לפלוט קרינה אלקטרומגנטית בשל

יעוץ הנדסי לקרינה בניה טופס 4

יעוץ הנדסי לקרינה בניה טופס 4

חברת “בדיקת קרינה לייף סייבר” בעלת ידע וניסיון רב בבדיקות קרינה ובדיקות רמת גז ראשון הנדרשים מהרשויות המקומיות להוצאת טופס

יעוץ בתהליך רכישת נכס

יעוץ בתהליך רכישת נכס

רכישת נכס כרוכה בלבטים רבים, בחששות כבדים ובמציאת פתרונות מימון. אין להקל ראש בבדיקות מקצועיות לפני רכישת נכס חדש או

חוות דעת בנושא קרינה

חוות דעת בנושא קרינה

חברת לייף סייבר מתמחה בבדיקות קרינה ומספקת שירות מקצועי בהתאם לסטנדרטים בינלאומיים ברמה הגבוהה ביותר. לאחר הכנת תוכנית בדיקת קרינה

היתרי קרינה אלקטרומגנטית

היתרי קרינה אלקטרומגנטית

מקורות קרינה רבים מקיפים אותנו מכל עבר ובעקבות המודעות לחשיבות הנושא החליט המחוקק על חוק הקרינה הבלתי מייננת (שנת 2006).

 

ייעוץ מקצועי על ידי מהנדסים מומחים ומוסמכים
חברת לייף סייבר מספקת מענה מקצועי ואיכותי הכולל ייעוץ הנדסי לקרינה. צוות מהנדסים מטעם החברה מצטרף לצוות התכנון של הפרויקט ומייעץ היכן למקם את המבנה לאחר בדיקות ואיתור מקורות הקרינה מרשת החשמל והקרינה הסלולארית בסביבה בה מתכננים לבנות. כל המהנדסים בחברת לייף סייבר הינם בעלי ניסיון וידע מקיף וחשוב בתחום הקרינה והם מוסמכים על ידי המשרד להגנת הסביבה בתחום מדידות קרינה אלקטרומגנטית. צוות המהנדסים של החברה משתמש באמצעים מתקדמים ומשוכללים לאיתור קרינה מרשת החשמל (קווי מתח גבוה, שנאים ועוד) וקרינה סלולארית ובעזרת תוכנות מתקדמות להפקת דוחות ותוצאות איכותית בהתאם לנדרש בתקנות ובחוק הקרינה משנת 2006.

תכנון אדריכלי
צוות המהנדסים מטעם חברת לייף סייבר מצטרף לצוות התכנון והאדריכלים של הפרויקט. לאחר בדיקות בשטח המיועד להקמת המבנה מייעץ הצוות למנהלי הפרויקט ולאדריכל כיצד למקם את המבנה בשטח וכך ניתן לשווק אותו כמבנה נקי ממפגעי קרינה. בנוסף, לאחר הכנת שרטוט המבנה על ידי האדריכל מייעץ צוות המהנדסים מטעמנו כיצד לתכנן ולהכין את מערת החשמל במבנה, היכן למקם את ארונות החשמל וחדר השנאים, על מנת להפחית ככל הניתן את חשיפה הדיירים והמשתמשים במבנה לקרינה. הצוות מכין חוות דעת לקבלן החשמל ועל סמך התוכניות יכול לבצע חיזוי צפי הקרינה. במידה ופונים אלינו לאחר שהתוכניות מוכנות נשמח לסייע בחוות דעת והכנת דוחות מפורטים הכוללים תחזיות לקרינה כך שניתן לבצע שינויים טרם תחילת עבודות הבנייה ולחסוך עלויות גבוהות בתיקון או ברכישת אמצעי מיגון בסיום העבודה.

ייעוץ ללקוחות פרטיים
חברת לייף סיבר מציעה מגוון שירותים הכולל ייעוץ הנדסי לקרינה ללקוחות פרטיים. הייעוץ המקצועי מאפשר ללקוח פרטי המעוניין לרכוש דירה/ בית או להקים בית פרטי לבדוק טרם הרכישה או הבנייה מהם מקורות הקרינה בסביבה והאם המקום בטוח או מסוכן.

יעוץ מקצועי וחשוב
חברת לייף סייבר מזמינה אתכם לקבל ייעוץ הנדסי לקרינה לכל סוגי הפרויקטים. ייעוץ מקצועי מאפשר לקבל החלטות נכונות, חוסך עלויות ושומר על הבריאות. הנכם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה ובקשה ונשמח לסייע לכם ולהתאים עבורכם את הפתרון הנכון ביותר.