ארגונומיה

ארגונומיה

חברת לייף סייבר מציעה ללקוחות פרטיים ועסקיים ייעוץ חשוב בנושא ארגונומיה. פתרונות ארגונומיים ישפרו את תפוקת העובד, ישפרו את איכות חייו, ימנעו מחלות ובעיות רפואיות מגוונות ותורמות לחיסכון כלכלי ניכר למעסיק. צוות החברה מציע ליווי מקצועי בתחום ההוליסטי החשוב בנושא ארגונומיה לתעשייה ולמשרדים מכל הסוגים. הליווי המקצועי כולל הדרכות לצוות העובדים ולמנהלי החברה, מציאת פתרונות איכותיים ויצירתיים למוצרים ארגונומיים ולשיפור עמדות העבודה בבית העסק על מנת למנוע פגיעות תעסוקתיות ובריאותיות בקרב עובדי ומנהלי החברה.

תהליך ארגונומי בארגונים
חברת לייף סייבר מציעה פתרון מקיף וכולל לחברות ולארגונים במשק הישראלי בנושא ארגונומיה. לאורך השנים נחקר הנושא לעומק ולאור המחקרים הרבים נתגלה קשר ישיר בין פריון ותפוקה בעבודה לשביעות הרצון של העובדים, לבריאותם ולהצלחת העסק. הצוות המקצועי של חברת לייף סייבר פיתח תהליך ארגונומי מקיף לחברות ולארגונים על בסיס מחקרים מקצועיים מרחבי העולם בנושא בטיחות ובריאות במקומות עבודה.
צוות החברה מגיע לבית העסק על מנת לאתר את הסימנים והבעיות המאפיינים את תחום הארגונומיה במקומות עבודה. איסוף המידע נעשה באמצעות שאלונים, סקרים, מדידות וצילומים. לאחר איסוף המידע וניתוחו מכין הצוות דו"ח מפורט עם המלצות לשיטות מגוונות לפתרון הבעיה וליישום תהליך ארגונומי במקום העבודה. הנהלת הארגון יכולה לבחור בשיטה הנראית והמתאימה לה ביותר וצוות חברת לייף סייבר יתחיל ביישום התהליך תוך התחייבות מנהלי הארגון והדרכת צוות העובדים.

פתרונות הוליסטיים ופרו אקטיביים
הפחתת הסיכון הארגונומי במקומות עבודה חשוב ונדרש על מנת להפחית פגיעות גופניות ונזקים בריאותיים. כמו כן, פתרונות ארגונומיים הוליסטיים ופרו אקטיביים במקומות העבודה תורמים לפריון גבוה יותר, לשביעות רצונם של העובדים ולמניעת מחלות והיעדרויות מהעבודה. צוות חברת לייף סייבר מספק פתרונות מתקדמים מתחום ההנדסה ומציע פתרונות כמו תכנון או שיפור עמדות העבודה, פתרונות כמו שיפור תהליכי עבודה ורוטציה בין העובדים, המלצות על ציוד ארגונומי כמו עגלות וכלי עבודה בריאותיים ואיכותיים יותר ותכנון חדש של מחסנים ומפעלים על מנת לשפר את תהליך העבודה, למנוע פציעות ופגיעות גופניות ושיפור איכות חייהם של העובדים התורמת להצלחה העסק ולחיסכון כלכלי.

לייעוץ מקצועי חינם והתאמת הפתרון המתאים לעסק שלכם,
צרו קשר עוד היום