תנאי נוחות ואקלים

תנאי נוחות ואקלים

חברת לייף סייבר מתמחה בפתרונות תנאי נוחות ואקלים במקומות עבודה ובבדיקות קרינה וזיהום אוויר. החברה מציעה צוות מוכשר ומנוסה בעל ידע עשיר בנושא גהות תעסוקתית, ייעוץ ומציאת פתרונות לתנאי נוחות ואקלים באולמות עבודה, במפעלים ובמשרדים. החברה מציעה פתרונות מקצועיים המשפיעים לטובה ובאופן ישיר על תפוקת העובד, איכות עבודתו, שיפור בתהליכי העבודה בעסק ותרומה לשביעות רצונו של העובד כמו גם צמצום נזקים כלכליים לעסק. חשוב לדעת כי יש גורמים רבים אותם יש למדוד בביצוע סקר ומדידות תנאי נוחות ואקלים ולאחר בדיקה מעמיקה מקבל הלקוח דוח מופרט הכולל חוות דעת מקצועית, המלצות ופתרונות אפשריים לשיפור תנאי הנוחות והאקלים בסביבת העבודה.

תנאי איכות האוויר
לאיכות האוויר במקום העבודה קשר ישיר ומוכח במחקרים לתפוקת העובד ולאיכות משימותיו בעסק. בנוסף, איכות תכולת האוויר במקום העבודה חשובה למניעת מחלות ותאונות עבודה. צוות חברת לייף סייבר מבצע מגוון בדיקות מקצועיות במקום העבודה על מנת לאמת או לסתור קיומם של מזהמים באוויר ולאתר מקורות זיהום אוויר הנוצרים במהלך העבודה או מזהמים שמקורם בריהוט, בתשתיות המבנה, באוויר המגיע מחוץ למבנה ובמערכת המיזוג.

תנאי אקלים
תנאי האקלים משפיעים באופן ישיר על הרגשת הנוחות או האי נוחות של העובדים ולקוחות העסק. מאחר ובני אדם מגיבים באופן שונה לתנאי האקלים יש להגיע למכנה המשותף הרחב ביותר במקום העבודה. חברת לייף סייבר עורכת סקרים ומדידות על מנת לבדוק את גורמי האקלים, לרבות טמפרטורה, לחות, אוורור, מהירות זרימת האוויר ועוד. בנוסף, במציאות המודרנית בה יש לאחסן מוצרים ורכיבים שונים בתנאי אקלים מבוקרים, כמו במפעלי אלקטרוניקה ובתעשיית המזון, מבצעת החברה בדיקות מקיפות על מנת להמליץ לעסק על פתרונות איכותיים אפשריים.

תנאי תאורה וארגונומיה
פן נוסף חשוב הוא בדיקת איכות התאורה במקום העבודה מאחר ויש קשר ישיר לתפוקת ולאיכות עבודתו של העובד. כמו כן, חברת לייף סייבר מבצעת בדיקות ארגונומיה המאפשרות לייעל את סביבת העבודה, למנוע מחלות ותאונות עבודה, לשפר את יעילות העבודה ולצמצם נזקים כספיים לעסק. החברה מפיקה דוח מפורט הכולל צילומים, סקרים, בדיקות והמלצות עם פתרונות הנדסיים.