בדיקת זיהום אוויר

נושא זיהום האוויר והמודעות לאיכות האוויר שאנו נושמים עלו בשנים האחרונות והציבור בישראל החל לעקוב אחרי הנושא. לזיהום האוויר קשר ישיר ומוכח במחקרים למחלות ולסיכונים בריאותיים מגוונים. חברת לייף סייבר המתמחה בבדיקות קרינה ובבדיקת זיהום אוויר מציעה בדיקה מקצועית ומדויקת ללקוחות פרטיים ועסקיים על מנת לשפר את איכות החיים ולמצוא פתרונות מתקדמים להקטנת הסיכון בחשיפה ממושכת לאוויר מזוהם ברמות מעל התקן.

גורמים נפוצים לזיהום האוויר
לאור ניסיונה העשיר של חברת לייף סייבר ניתן ללמוד על מקורות זיהום אוויר שונים בסביבת המגורים, במקומות פתוחים ובמקומות העבודה. בין מקורות זיהום האוויר השכיחים:

  • כלי רכב הפולטים חומרים רעילים שונים לאוויר
  • מערכות ומכשירים עם מנוע בעירה היוצרים זיהום אוויר מסוגים שונים וברמות זיהום שונות
  • מפעלים תעשייתיים שבמהלך פעילותם מייצרים זיהום אוויר וגורמים לאיכות אוויר ירודה
  • מקורות עשן שונים, לרבות שריפות הגורמות לחלקיקים רעילים הנישאים באוויר
  • זיהום אוויר כתוצאה מחיידקים במערכות מיזוג
  • קרדית האבק

אוויר פנים בעל איכות קבילה
המשרד להגנת הסביבה ומכון התקנים הישראלים אימצו לאורך השנים תקנים בינלאומיים בנושא זיהום אוויר. יש מקומות תעסוקה בהם יש להתקין מערכות אוורור על מנת לספק אוויר פנים בעל איכות קבילה. באמצעות בדיקות מתקדמות על ידי צוות חברת לייף סייבר ניתן לבדוק את איכות האוויר. בסיום הבדיקה מקבל המעסיק דו"ח מפורט הכולל את ממצאי הבדיקות ופתרונות לשיפור איכות האוויר בהתאם למפורט בתקן הישראלי. כמו כן, בדיקת זיהום אוויר חשובה במפעלים, בחברות ובארגונים כמו גם בבנייני משרדים בהם מותקנת מערכת מיזוג. במערכות אלה עלולים להימצא חיידקים מזהמים המסוכנים לבריאות העובדים ויש לטהר את האוויר מהזיהום למען בריאותם של הדיירים ו/או העובדים.

בדיקת זיהום אוויר בבניינים ובבתים פרטיים
בדיקת זיהום אוויר הינה חלק ממכלול הבדיקות הנדרשות בבנייה ירוקה. בנוסף, חשוב לבצע בדיקת זיהום אוויר בבתים פרטיים ובבניינים הסמוכים לאזורי תעשייה ולכבישים מאחר וחשיפה ממושכת לזיהום האוויר מולידה מחלות נשימה ועלולה לגרום למחלת הסרטן. בבדיקה מאתרים את מקורות הזיהום וצוות החברה מספק פתרונות אפשריים להפחתת החשיפה לזיהום.

לייעוץ מקצועי חינם והתאמת הפתרון המתאים לעסק שלכם,
צרו קשר עוד היום 03-644-4486.